Općina Donja Voća

www.voca.hr

Vrijeme u Voći

weather_icon

1

°c

Općinska uprava

Načelnik Općine Donja Voća

 

Kruno Jurgec - HDZ

načelnik Općine Donja Voća

nacelnik@voca.hr

Josip Lazar - HDZ

zamjenik načelnika Općine Donja Voća

josip.lazar@voca.hr

Općinsko vijeće

Ivan Banfić

vijećnik - HDZ

ivan.banfic@voca.hr

Zlatko Kanjir

vijećnik - HDZ

zlatko.kanjir@voca.hr

Silva Hrženjak

vijećnik - HDZ

silva.hrzenjak@voca.hr

Stjepan Bolčević

vijećnik - HDZ

stjepan.bolcevic@voca.hr

Josip Vincek

Predsjednik vijeća - HNS

josip.vincek@voca.hr

Jadranka Jakopec

Zamjenica Predsjednika vijeća - HDZ

jadranka.jakopec@voca.hr

Danijel Šteković

Zamjenik Predsjednika vijeća - HSS

danijel.stekovic@voca.hr

Josip Cingesar

vijećnik - nezavisni

josip.cingesar@voca.hr

Tanja Jovanović Šincek

vijećnik - SDP

tanja.jovanovic.sincek@voca.hr

Stanko Tocko

vijećnik - HSS

stanko.tocko@voca.hr

Darko Patrčević

vijećnik - HSS

darko.patrcevic@voca.hr

fb